Firma Monument9 zatrudni sprzedawcę w punkcie GSM

KONTAKT

Wągrowiec - Dodane przez aleksandra1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Firma Monument9 zatrudni sprzedawcę w punkcie GSM

Firma Monument9 zatrudni sprzedawcę w punkcie GSM mieszczącym się w Kaufland Wągrowiec

Wymagania:
- komunikatywność
- silna motywacja do pracy
- zdolności organizacyjne
- umiejętność obsługi komputera
- umiejętność organizacji własnej pracy oraz stanowiska pracy
- samodyscyplina

Obowiązki:
- pilnowanie stanu magazynowego w punkcie
- raportowanie sprzedaży
- obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
- dbanie o porządek w punkcie
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

Oferujemy:
- dodatkowe przeszkolenie zgodne z zajmowanym stanowiskiem
- stabilne zatrudnienie
- ciekawą pracę w młodym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- godziwe wynagrodzenie

opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem

Mapa WągrowiecProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Firma Monument9 zatrudni sprzedawcę w punkcie GSM

Polecane, ciekawe strony z Wagrowca. Prowadzisz serwis o Wągrowcu lub zwiazany z Wągrowiec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu !Zobacz stronę Głos Wagrowiecki !Zobacz stronę Gmina Wągrowiec !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Wągrowcu !Zobacz stronę Internetowa Telewizja w Wągrowcu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wągrowiec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wagrowca: Gniezno ogłoszenia - Szamotuły darmowe ogłoszenia - Poznań ogłoszenia bezpłatne - Piła ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję