Kierowca autobusu - transport miejski i podmiejski

KONTAKT

Wągrowiec - Dodane przez rekrutacja5 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierowca autobusu - transport miejski i podmiejski

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr 1926

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA KATEGORIA D, DE LINIE MIEJSKIE
I PODMIEJSKIE

Miejsce pracy: Niemcy, Marburg/Dillenburg.

Niniejsza oferta pracy kierowana jest do osób poszukujących stałego i długoterminowego zatrudnienia w zawodzie kierowcy autobusu na terenie Niemiec.

Istnieje możliwość osiedlenia się w Niemczech z całą rodziną.

Rekrutacja prowadzona jest do końca miesiąca maja 2015. Ilość miejsc ograniczona.

Praca wykonywana będzie na rzecz klienta niemieckiej agencji pracy tymczasowej - naszego zaufanego i długoletniego partnera. Po okresie próbnym klient agencji przejmuje kierowców, co skutkuje podpisaniem nowej umowy o pracę i renegocjacją wysokości wynagrodzenia (zatrudnienie bezpośrednie).

Oferujemy:
Pracę na pełny etat plus nadgodziny
Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
Wynagrodzenie od 2000-2100 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny
Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane przez pracodawcę na pierwszy miesiąc pobytu w Niemczech
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich autobusami zwykłymi
i przegubowymi
Sprzedaż biletów, komunikacja z pasażerami
Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
Godziny pracy uzależnione od planowania dyspozytora (ok, 170-180 godzin miesięcznie), gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz soboty i niedziele.

Wymagania:
Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Prawo jazdy kat. D, DE klasyfikacja 95
Niekaralność
Doświadczenie zawodowe jako kierowca kat. D, DE

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.
W języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785 242

Mapa WągrowiecProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierowca autobusu - transport miejski i podmiejski

Polecane, ciekawe strony z Wagrowca. Prowadzisz serwis o Wągrowcu lub zwiazany z Wągrowiec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Internetowa Telewizja w Wągrowcu !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Wągrowcu !Zobacz stronę Głos Wagrowiecki !Zobacz stronę Gmina Wągrowiec !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wągrowiec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wagrowca: Gniezno ogłoszenia - Szamotuły darmowe ogłoszenia - Poznań ogłoszenia bezpłatne - Piła ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję