Pakowaczka magazyn odzieżowy

KONTAKT

Wągrowiec - Dodane przez biuro.poznan1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pakowaczka magazyn odzieżowy

Gi GROUP (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowacz/ka

Miejsce pracy: Gądki (zorganizowany dojazd z Wągrowca)

MILE WIDZIANE PANIE!

Opis stanowiska pracy:
pakowanie, składanie, metkowanie odzieży
rozpatrywanie zwrotów towarów

Wymagania:
dokładność, sumienność
zdolności manualne
dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
gotowość do pracy trzyzmianowej
mile widziane Panie

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
Stawkę godzinową + premia
Pracę w systemie trzyzmianowym

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Mapa WągrowiecProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pakowaczka magazyn odzieżowy

Polecane, ciekawe strony z Wagrowca. Prowadzisz serwis o Wągrowcu lub zwiazany z Wągrowiec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gmina Wągrowiec !Zobacz stronę Głos Wagrowiecki !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu !Zobacz stronę Internetowa Telewizja w Wągrowcu !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Wągrowcu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wągrowiec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wagrowca: Gniezno ogłoszenia - Szamotuły darmowe ogłoszenia - Poznań ogłoszenia bezpłatne - Piła ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję